Zondag beslissingen 2016-2017

Alles ondervoorbehoud

ZondagKampioenDegradatieperiode
2e divisie  Jong AZ Jong Vitesse
Jong FC Twente
UNA p/d (15)
Spakenburg p/d (16)
 
3e Divisie  De Dijk Udi '19
Jong Achilles '29
Juliana '31 p/d (15)
Jong Den Bosch p/d (16) 
1 - Dongen* (2)
2 - Westlandia (1)
3 - Hercules (3)
Hoofdklasse A  ADO '20 Hoogland
Dieze West
Alverna p/d (13)
JOS/Watergrfsm p/d (14)
1 - SJC* (2)
2 - Woezik (1)
3 - De Meern (3)
Hoofdklasse B  Blauw Geel '38 Chevremont
DOSKO
DESO p/d (13)
Gestel p/d (14)
1 - Vlissingen* (3)
2 - OSS '20 (2)
3 - Quick (1)
1e Klasse A  Purmesteijn Elinkwijk
SV Nieuw Utrecht
SO Soest p/d (11)
VSV p/d (12)
1 - AFC '34* (1)
2 - EDO (3)
3 - Velsen (2)
1e Klasse B  Leonidas TAC '90
Zwervers cvv
DRL p/d (11)
Laakkwartier p/d (12)

1 - VELO* (3)
2 - Alphense Boys (1)
3 - Boshuizen (2)
2e Klasse A  FC Uitgeest Kennmers
ZAP
Stormvogels p/d (11)
De Blokkers p/d (12)
1 - LSVV* (3)
2 - West Frisia (2)
3 - Zilvermeeuwen (1)
2e Klasse B  AGB ZSGOWMS
AFC Quick 1890
DCG p/d (11)
United DAVO p/d (12)
1 - SCH '44 (3)
2 - Hoofddorp* (1)
3 - Kampong (2)
2e Klasse C  Den Hoorn Meerburg
DONK
DOSR p/d (11)
Teylingen p/d (12)
1 - Delft (3)
2 - RVC '33 (1)
3 - TOGB (2)
2e Klasse D  Spartaan '20 OHVV
WateringseVeld
Charlois
Wilhelmus p/d (11)
Excelsior '20 p/d (12)
1 - BMT* (3)
2 - Kocatepe (1)
3 - GDA (2)
3e Klasse A W1  Texel '94 Hugo Boys
DWOW
Hauwert '94 p/d (11)
St. George p/d (12)
1 - Sv Spartanen (1)
2 - FC Den Helder (3)
3 - JVC (2)
3e klasse A W2  KDO MMO
ASC p/d (12)
Warmunda (13)
1 - Aalsmeer* (2)
2 - Alphen (1)
3 - SJZ (3)
3e Klasse B W1  HSV De Rijp
OSV
WSV '30 p/d (11)
Wijk aan Zee p/d (12)
1 - SVW '27* (3)
2 - Beemster (2)
3 - DTS (1)
3e Klasse B W2  Oliveo HMC
REMO p/d (12)
1 - GSC ESDO* (2)
2 - Full Speed (3)
3 - ODB (1)
3e Klasse C W1  Weesp Arsenal ASV
VVA Spartaan
Ouderkerk p/d (11)
Fortius p/d (12)
1 - Sp. Martinus* (3)
2 - Bloemendaal (1)
3 - DWS (2)
3e Klasse C W2  ONA Ammerstol
Bodegraven p/d (12)
Gouderak p/d (13)
1 - PVCV* (1)
2 - PVC (3)
3 - Stolwijk (2)
3e Klasse D W1 Vriendenschaar Saestum
SCR
Wasmeer p/d (11)
INA '53 p/d (12)
1 - VVZA (2)
2 - Eldenia* (3)
3 - Houten (1)
3e Klasse D W2 Slikkerveer DHZ
Hermes DVS p/d (12)
Besiktas p/d (13)

1 - AGE-GGK* (2)
2 - RCD (3)
3 - WCR (1)
4e Klasse A W1  Hollandia T. AGSV
ZDH p/d (12)
Nieuwe Niedorp p/d (13)
1 - VIOS-W (1)
2 - Winkel* (2)
3 - SRC (3)
4e Klasse A W2  Bernardus nvt 1 - ASW (3)
2 - Altior (1)
3 - DIOS (2)
4e Klasse B W1  Grasshoppers DWB
Kwiek '78 p/d (12)
Zwaagdijk p/d (13)
1 - Strandvogels* (2)
2 - HSV Sport 1889 (1)
3 - Always Forward (3)
4e Klasse B W2  SVV nvt 1 - Coal (3)
2 - Pretoria (2)
3 - WIK (1)
4e Klasse C W1  Vrone St Adelbert
Sp. Krommenie p/d (12)
WMC p/d (13)
1 - Saenden (1)
2 - Egmondia (3)
3 - Dynamo (2)
4e Klasse D W1  Alliance '22 Vogelenzang
BSM p/d (12)
DIO p/d (13)
1 - RCH* (2)
2 - HBC (3)
3 - Spaarnwoude (1)
4e Klasse E W1  SDZ DRC
Meteoor p/d (12)
Buiksloot p/d (13)
1 - Zaandijk (3)
2 - Purmerend* (2)
3 - Ilpendam (1)
4e Klasse F W1  Nederhorst   1 - Waterwijk (3)
2 - Real Sranang* (1)
3 - AS '80 (2)
4e Klasse G W1  Zwaluwen Utrecht Faja Kobi
VSC p/d (12)
Brederodes p/d (13)
1 - Achterveld* (3)
2 - Schalkwijk (2)
3 - UVV (1)
5e Klasse A W1   nvt 1 - 
2 - 
3 - 
5e Klasse B W1   nvt 1 - 
2 - 
3 - 
5e Klasse C W1   nvt 1 - 
2 - 
3 - 
5e Klasse D W1   nvt 1 - 
2 - 
3 - 

 

Topklasse     1 -
2 -
3 -

Zaterdag + zondag