Nacompetitie voetbal zondag 2016-2017 West1 West2

Alles ondervoorbehoud

Datum Beslissingswedstrijden Uitslag
18.05.2017 W1 3A sv Spartanen (nacompetitie) Texel '94 (Kampioen) 0 - 2
21.05.2017 W1 3D Houten (nacompetitie) Vriendenschaar (Kampioen) 1 - 2
21.05.17 W1 4E SDZ (Kampioen) Ilpendam (Nacompetitie) 4 - 3
18.05.2017 W1 5D Kamp 't Goy Forza Almere Gest.
21.05.2017 W1 5D Kamp Forza Almere (Nacompetitie) Domstad Majella 3 - 4
25.05.2017 W1 5D Kamp Domstad Majella (Nacompetitie) 't Goy (Kampioen) 2 - 4
Datum Nacompetitie 2e divisie en 3e divisie A/B
Winnaar naar 2e divisie
Uitslag
17.05.2017 A Hercules Spakenburg 2 - 1
20.05.2017 A Spakenburg Hercules 4 - 2
17.05.2017 C Rijnsburgse Boys Westlandia  1 - 2
20.05.2017 C Westlandia  Rijnsburgse Boys 1 - 5
23.05.2017 Rijnsburgse Boys Spakenburg 2 - 1
27.05.2017 Spakenburg Rijnsburgse Boys 2 - 3
Datum Nacompetitie 2e divisie en 3e divisie A/B
Winnaar naar 2e divisie
Uitslag
17.05.2017 B Harkemase Boys UNA 0 - 1
20.05.2017 B UNA  Harkemase Boys 1 - 3
17.05.2017 D Dongen FC Lisse 2 - 5
20.05.2017 D FC Lisse Dongen 2 - 1
23.05.2017 FC Lisse Harkemase Boys 1 - 2
27.05.2017 Harkemase Boys FC Lisse 1 - 4
Datum Nacompetitie 3e divisie en hoofdklasse zondag
Winnaar naar 3e divisie
Uitslag
18.05.2017 A Vlissingen Jong FC Den Bosch 1 - 3
21.05.2017 A Jong FC Den Bosch Vlissingen 1 - 3 V. wns
18.05.2017 C SJC Quick 1 - 1
21.05.2017 C Quick SJC 4 - 1
25.05.2017 Quick Vlissingen 1 - 0
28.05.2017 Vlissingen Quick 1 - 4
Datum Nacompetitie 3e divisie en hoofdklasse zondag
Winnaar naar 3e divisie
Uitslag
18.05.2017 B De Meern Juliana '31 4 - 1
21.05.2017 B Juliana '31 De Meern 3 - 2
18.05.2017 D OSS '20 Woezik 2 - 1
21.05.2017 D Woezik OSS '20 0 - 3
25.05.2017 OSS '20 De Meern 1 - 6
28.05.2017 De Meern OSS '20 2 - 1
Datum - Poule 1 Nacompetitie hoofdklasse en 1e klasse
Winnaar door naar Finale
Uitslag
18.05.17 EDO Goes 0 - 4
18.05.17 Alverna Wittenhorst 1 - 6
21.05.17 Goes Alverna 3 - 0
21.05.17 Wittenhost EDO 5 - 3
25.05.17 Alverna EDO Vervallen 
25.05.17 Goes Wittenhorst 2 - 1
Datum - Poule 2 Nacompetitie hoofdklasse en 1e klasse
Winnaar door naar Finale
Uitslag
18.05.17 VELO Susteren 6 - 0
18.05.17 DESO GRC Groningen 5 - 0
21.05.17 Susteren DESO 2 - 1
21.05.17 GRC Groningen VELO 0 - 1
25.05.17 DESO VELO 1 - 3
25.05.17 Susteren GRC Groningen bno 
Datum - Poule 3 Nacompetitie hoofdklasse en 1e klasse
Winnaar door naar Finale
Uitslag
18.05.17 SC 't Zand Quick 1888 3 - 8
21.05.17 JOS Watergrfsm SC 't Zand 7 - 0
25.05.17 Quick 1888 JOS Watergrfsm 2 - 0
Datum - Poule 4 Nacompetitie hoofdklasse en 1e klasse
Winnaar door naar Finale
Uitslag
  Gestel teruggetrokken    
21.05.17 Schaesberg Nieuw Buinen 2 - 5
25.05.17 Nieuw Buinen Schaesberg bno 
Datum - Poule 5 Nacompetitie hoofdklasse en 1e klasse
Winnaar door naar Finale
Uitslag
18.05.17 Alcides Brabantia 3 - 0
18.05.17 AFC '34 Boshuizen 3 - 0
21.05.17 Brabantia AFC '34 1 - 1
21.05.17 Boshuizen Alcides 4 - 0
25.05.17 AFC '34 Alcides 1 - 2
25.05.17 Brabantia Boshuizen 1 - 2
Datum - Poule 6 Nacompetitie hoofdklasse en 1e klasse
Winnaar door naar Finale
Uitslag
18.05.17 Emmen Velsen 0 - 1
18.05.17 Alphense Boys SC Bemmel 3 - 0
21.05.17 Velsen Alphense Boys 1 - 1
21.05.17 SC Bemmel Emmen 0 - 1
25.05.17 Alphense Boys Emmen 8 - 0
25.05.17 Velsen SC Bemmel 3 - 2
Datum - Finalepoule 1 Nacompetitie hoofdklasse en 1e klasse - Winnaar naar hoofdklasse Uitslag
28.05.17 Quick 1888 Alphense Boys 0 - 2
01.06.17 VELO Quick 1888 1 - 0
05.06.17 Alphense Boys VELO 4 - 1
Datum - Finalepoule 2 Nacompetitie hoofdklasse en 1e klasse
Winnaar naar hoofdklasse
Uitslag
28.05.17 Nieuw Buinen Boshuizen 0 - 1
01.06.17 Goes Nieuw Buinen 7 - 0
05.06.17 Boshuizen Goes 2 - 4
Datum (West1) Nacompetitie 1e en 2e klasse
Winnaar naar 1e klasse
Uitslag
25.05.17 - 1 SCH '44 VSV 3 - 1
28.05.17 - 1 VSV SCH '44 0 - 0
25.05.17 - 3 West Frisia Hoofddorp 2 - 3
28.05.17 - 3 Hoofddorp West Frisia 3 - 1
05.06.17  Hoofddorp SCH '44 4 - 2
11.06.17 SCH '44 Hoofddorp 3 - 4
Datum (West1) Nacompetitie 1e en 2e klasse
Winnaar naar 1e klasse
Uitslag
21.05.17 - 2 SO Soest LSVV 0 - 2
28.05.17 - 2 LSVV SO Soest 2 - 2
25.05.17 - 4 Kampong Zilvermeeuwen 1 - 2
28.05.17 - 4 Zilvermeeuwen Kampong 0 - 1
05.06.17  Zilvermeeuwen LSVV 1 - 1
11.06.17 LSVV Zilvermeeuwen 2 - 0
Datum (West2) Nacompetitie 1e en 2e klasse
Winnaars naar 1e klasse
Uitslag
21.05.17 BMT Laakkwartier 1 - 2
28.05.17 Laakkwartier BMT 1 - 5
21.05.17 TOGB Kocatepe 0 - 2
28.05.17 Kocatepe TOGB 3 - 1
Datum (West2) Nacompetitie 1e en 2e klasse
Winnaars naar 1e klasse
Uitslag
21.05.17 Delft DRL 1 - 1
28.05.17 DRL Delft 0 - 2
05.06.17 GDA RVC '33 0 - 5
11.06.17 RVC '33 GDA 5 - 1
Datum (West1) Nacompetitie 2e en 3e klasse
Winnaar naar 2e klasse
Uitslag
21.05.17 - 1 SVW '27 De Blokkers 5 - 0
28.05.17 - 1 De Blokkers SVW '27 3 - 2
21.05.17 - 3 JVC DTS 2 - 2
28.05.17 - 3 DTS JVC 1 - 2
05.06.17  JVC SVW '27 2 - 1
11.06.17 SVW '27 JVC 3 - 0
Datum (West1) Nacompetitie 2e en 3e klasse
Winnaar naar 2e klasse
Uitslag
21.05.17 - 2 FC Den Helder Stormvogels 1 - 1
28.05.17 - 2 Stormvogels FC den Helder 1 - 4
21.05.17 - 4 Beemster sv Spartanen 1 - 3
28.05.17 - 4 sv Spartanen Beemster 4 - 1
05.06.17  sv Spartanen FC den Helder 1 - 0
11.06.17 FC den Helder sv Spartanen 2 - 2
Datum (West1) Nacompetitie 2e en 3e klasse
Winnaar naar 2e klasse
Uitslag
25.05.17 - 5 Eldenia United DAVO 1 - 2
28.05.17 - 5 United DAVO Eldenia 1 - 6
25.05.17 - 7 DWS Houten 2 - 2
28.05.17 - 7 Houten DWS 3 - 4 nv 
05.06.17  DWS Eldenia 2 - 1
11.06.17 Eldenia DWS 1 - 3
Datum (West1) Nacompetitie 2e en 3e klasse
Winnaar naar 2e klasse
Uitslag
25.05.17 - 6 Sp. Martinus DCG 2 - 3
28.05.17 - 6 DCG Sp. Martinus 1 - 1
21.05.17 - 8 VVZA Bloemendaal 3 - 0
28.05.17 - 8 Bloemendaal VVZA 3 - 2
05.06.17  VVZA DCG 3 - 0
11.06.17 DCG VVZA 5 - 0
Datum (West2) Nacompetitie 2e en 3e klasse
Winnaar naar 2e klasse - Verliezer naar volgende ronde
Uitslag
21.05.17 - 1 Full Speed Teylingen 1 - 4
25.05.17 - 1 Teylingen Full Speed 6 - 0
21.05.17 - 3 Aalsmeer ODB 2 - 2
25.05.17 - 3 ODB Aalsmeer 2 - 2 O. wns
28.05.17 - B ODB Teylingen 0 - 0
05.06.17 - B Teylingen ODB 5 - 1
Datum (West2) Nacompetitie 2e en 3e klasse
Winnaar naar 2e klasse - Verliezer naar volgende ronde
Uitslag
21.05.17 - 2 SJZ DOSR 3 - 2
25.05.17 - 2 DOSR SJZ 4 - 0
21.05.17 - 4 Alphen  GSC ESDO 4 - 1
25.05.17 - 4 GSC ESDO Alphen 1 - 4
28.05.17 - A Alphen DOSR 1 - 3
05.06.17 - A DOSR Alphen 1 - 1
Datum (West2) Nacompetitie 2e en 3e klasse
Winnaar naar 2e klasse - Verliezer naar volgende ronde
Uitslag
21.05.17 - 5 RCD Excelsior '20 0 - 0
25.05.17 - 5 Excelsior '20 RCD 6 - 0
21.05.17 - 7 Stolwijk WCR 2 - 2
25.05.17 - 7 WCR Stolwijk 2 - 0
28.05.17 - D WCR Excelsior '20 1 - 2
05.06.17 - D Excelsior '20 WCR 3 - 2
Datum (West2) Nacompetitie 2e en 3e klasse
Winnaar naar 2e klasse - Verliezer naar volgende ronde
Uitslag
21.05.17 - 6 PVC Wilhelmus 2 - 2
25.05.17 - 6 Wilhelmus PVC Gest. 
21.05.17 - 8 AGE-GGK PVCV 2 - 2
25.05.17 - 8 PVCV AGE-GGK 4 - 1
01.06.17 - C PVCV PVC 0 - 4
05.06.17 - C PVC PVCV 0 - 0
Datum (West2) Nacompetitie 2e en 3e klasse - 
Winnaars naar 2e klasse
Uitslag
08.06.17 - E Alphen ODB 1 - 0
08.06.17 - F WCR PVCV 0 - 6
11.06.17 ODB WCR 1 - 1 W. wns 
Datum Poule 1 - (West1) Nacompetitie 3e en 4e klasse
Winnaar naar 3e klasse - Nummer 2 naar extra ronde
Uitslag
21.05.17 SRC Strandvogels 3 - 2
28.05.17  Strandvogels Hauwert '94 3 - 1
05.06.17 Hauwert '94 SRC 4 - 0
Datum Poule 2 - (West1) Nacompetitie 3e en 4e klasse
Winnaar naar 3e klasse - Nummer 2 naar extra ronde
Uitslag
21.05.17 Always Forward VIOS-W 2 - 3
28.05.17  St. George Always Forward 1 - 0
05.06.17 VIOS-W St. George 0 - 0 SG wns
Datum Poule 3 - (West1) Nacompetitie 3e en 4e klasse
Winnaar naar 3e klasse - Nummer 2 naar extra ronde
Uitslag
21.05.17 Egmondia HSV Sport 1889 3 - 3
28.05.17  WSV '30 Egmondia 1 - 2
05.06.17 HSV Sport 1889 WSV '30 2 - 3
Datum Poule 4 - (West1) Nacompetitie 3e en 4e klasse
Winnaar naar 3e klasse - Nummer 2 naar extra ronde
Uitslag
21.05.17 Zwanenburg Saenden 1 - 1
28.05.17  Wijk aan Zee Zwanenburg 2 - 0
05.06.17 Saenden Wijk aan Zee 1 - 2
Datum Poule 5 - (West1) Nacompetitie 3e en 4e klasse
Winnaar naar 3e klasse - Nummer 2 naar extra ronde
Uitslag
21.05.17 Zaandijk Winkel 3 - 3
28.05.17  Ouderkerk Zaandijk 3 - 0
05.06.17 Winkel Ouderkerk 1 - 1
Datum Poule 6 - (West1) Nacompetitie 3e en 4e klasse
Winnaar naar 3e klasse - Nummer 2 naar extra ronde
Uitslag
21.05.17 AS '80 Spaarnwoude 2 - 1
28.05.17  Spaarnwoude Fortius 3 - 3
05.06.17 Fortius AS '80 0 - 2
Datum Poule 7 - (West1) Nacompetitie 3e en 4e klasse
Winnaar naar 3e klasse - Nummer 2 naar extra ronde
Uitslag
25.05.17 Schalkwijk Ilpendam 0 - 3
28.05.17  ONA '53 Schalkwijk 5 - 0
05.06.17 Ilpendam ONA '53 1 - 1
Datum Poule 8 - (West1) Nacompetitie 3e en 4e klasse
Winnaar naar 3e klasse - Nummer 2 naar extra ronde
Uitslag
21.05.17 Zeist Achterveld 3 - 1
21.05.17  Dynamo Real Sranang 4 - 2
28.05.17 Real Sranang Zeist 3 - 1
28.05.17 Achterveld Dynamo 2 - 7
05.06.17 Zeist Dynamo 2 - 7
05.06.17 Real Sranang Achterveld 5 - 7
Datum Poule 9 - (West1) Nacompetitie 3e en 4e klasse
Winnaar naar 3e klasse - Nummer 2 naar extra ronde
Uitslag
21.05.17 UVV Waterwijk 0 - 1
21.05.17  Purmerend RCH 4 - 0
28.05.17 RCH UVV 1 - 4
28.05.17 Waterwijk Purmerend 4 - 2
05.06.17 UVV Purmerend 1 - 5
05.06.17 RCH Waterwijk 2 - 4
Datum Poule 1 - (West1)
Extra Ronde
Nacompetitie 3e en 4e klasse - Nummers 2
Winnaar naar 3e klasse
Uitslag
08.06.17 Strandvogels VIOS-W 0 - 5
11.06.17 WSV '30 Strandvogels 4 - 2
15.06.17 VIOS-W WSV '30 1 - 0
Datum Poule 2 - (West1)
Extra Ronde
Nacompetitie 3e en 4e klasse - Nummers 2
Winnaar naar 3e klasse
Uitslag
08.06.17 Saenden Winkel 1 - 0
11.06.17 Winkel Spaarnwoude 2 - 3
15.06.17 Spaarnwoude Saenden 2 - 0
Datum Poule 3 - (West1)
Extra Ronde
Nacompetitie 3e en 4e klasse - Nummers 2
Winnaar naar 3e klasse
Uitslag
08.06.17 Ilpendam Real Sranang 4 - 1
11.06.17 Real Sranang Purmerend 2 - 8
15.06.17 Purmerend Ilpendam 5 - 1

Nacompetitie 3e / 4e klasse West2
Alle periodekampioenen 4e klasse naar 3e klasse. 
Teams uit de 3e klasse op een p/d plaats blijven ook 3e klasser

Datum Poule  
West1
Nacompetitie 4e en 5e klasse
Winnaar naar 4e klasse
Uitslag
25.05.17 - 1 ZDH Vesdo 1 - 0
28.05.17 - 1  Vesdo ZDH 1 - 3
25.05.17 - 2 Nieuwe Niedorp De Koog 0 - 2
28.05.17 - 2 De Koog Nieuwe Niedorp 3 - 0
21.05.17 - 3 Kwiek '78 Purmerland 3 - 1
28.05.17 - 3 Purmerland Kwiek '78 2 - 1
21.05.17 - 4 Zwaagdijk SDOB 2 - 4
28.05.17 - 4 SDOB Zwaagdijk 3 - 1
21.05.17 - 5 Sp. Krommenie DEVO '58 4 - 0
28.05.17 - 5 DEVO '58 Sp. Krommenie 0 - 6
25.05.17 - 6 WMC OSC 5 - 2
28.05.17 - 6 OSC WMC 0 - 2
21.05.17 - 7 BSM SVF 3 - 3
28.05.17 - 7 SVF BSM 3 - 4
28.05.17 - 8 DIO Forza Almere 4 - 0
01.06.17 - 8 Forza Almere DIO 3 - 0
25.05.17 - 9 Meteoor VZV 2 - 3
28.05.17 - 9 VZV Meteoor 3 - 5
28.05.17 - 10 Buiksloot Domstad Marjella 0 - 8
01.06.17 - 10 Domstad Majella Buiksloot (teruggetrokken) BNO
21.05.17 - 11 TABA Oosthuizen 2 - 1
28.05.17 - 11 Oosthuizen TABA 1 - 0 T. wns
21.05.17 - 12 Sp. Almere Brederodes BNO 
28.05.17 - 12 Brederodes Sp. Almere TNO 
21.05.17 - 13 VSC AC Amsterdam 2 - 2
28.05.17 - 13 AC Amsterdam VSC 2 - 5
Datum - Poule 1
West1
Nacompetitie 4e en 5e klasse -
nummers 1 en 2 naar 4e klasse
Uitslag
05.06.17 Vesdo Nieuwe Niedorp 3 - 2
08.06.17  Nieuwe Niedorp Purmerland 2 - 1
11.06.17 Purmerland Vesdo 5 - 0
Datum - Poule 2
West1
Nacompetitie 4e en 5e klasse -
Nummers 1 en 2 naar 4e klasse
Uitslag
05.06.17 Zwaagdijk DEVO '58 1 - 0
08.06.17  DEVO '58 OSC 0 - 6
14.06.17 OSC Zwaagdijk Niet doorgegaan 
Datum - Poule 3
West1
Nacompetitie 4e en 5e klasse -
Nummers 1 en 2 naar 4e klasse
Uitslag
05.06.17 SVF Forza Almere 1 - 2
08.06.17  VZV SVF 4 - 3
11.06.17 Forza Almere VZV 3 - 3
Datum - Poule 4
West1
Nacompetitie 4e en 5e klasse - Nummers 1 en 2  naar 4e klasse Uitslag
  Buiksloot en Brederos (teruggetrokken)   
  Oosthuizen en AC Amsterdam  
Datum - West2 Nacompetitie 4e klasse
Nummers 1, 2 en 3 naar 3e klasse
Uitslag
21.05.17 RKDES Victoria '04 1 - 0
21.05.17  Taurus HWD 6 - 0
28.05.17 HWD RKDES 0 - 9
28.05.17  Victoria '04 Taurus 0 - 3
05.06.17 RKDES Taurus Niet doorgegaan 
05.06.17 HWD (toch nog door) Victoria '04 1 - 1

Zaterdag + zondag